У новој хали спортова у Рибници, пред скоро 2.000 љубитеља одбојке, одигран је спректакуларни меч за једанаесту титулу Суперкупа у одбојци.
Иако je краљевачка Рибница добила први сет са убедљивом разликом, други сет, који је био и најнеизвеснији, припао је гостима, а добијеним трећим сетом Војводина је освојила четврти трофеј Суперкупа.

Сребрне медаље и трофеј финалистима уручио је градоначелник града Кrаљева др Предраг Терзић, а златни трофеј победничкој екипи уручио је председник Одбојкашког савеза Србије Зоран Гајић.
Градоначелник је истакао да је велика част и задовољство што је баш у нашем граду одржана утакмица овогодишњег националног одбојкашког такмичења – Суперкуп Србије.

Како је истакао, утакмица између освајача националног купа Србије и шампиона Супер лиге Србије је још један у низу спортских дешавања којима афирмишемо град Краљево.
Терзић је честитао победничком тиму на освајању првог торфеја ове године и пожелео успех краљевачким „мускетарима“ у предстојећим борбама за трофеје.
Председник ОК „Рибница“ Милош Симојловић честитао је противничком тиму на освојеној титули. Он је истакао да се нада да су били добри домаћини, као и да ће се његов тим потрудити да што пре заборави овај пораз и да се бори даље.
Тренер ОК „Војводина“ Слободан Бошкан истакао је да су се сви ужелели оваквог навијања и амбијента, па захвалио домаћину на добро одиграној утакмици и гостопримству.
Краљевачку Рибницу, у свом другом финалу Суперкупа Србије, новосадска Војводина победила је резултатом 3:1 (19:25, 26:24, 25:21, 25:21).